Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 73

Hans Hiesberger *

Hans Hiesberger * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Klagenfurt 1938 geb.) "Lanschaft", signiert, datiert 85, Aquarell auf Papier, Passep. Ausschnitt 10 x 16,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

11.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hans Hiesberger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 11.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.07. - 11.07.2012