Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7101

Runder Art Deco-Couchtisch,

Runder Art Deco-Couchtisch, - Letní aukce

palisanderfurniert und mahagonigebeizt, Gebrauchsspuren, Höhe 54 cm, Dm. 80 cm,(B).

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

04.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Runder Art Deco-Couchtisch,

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 04.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.06. - 04.07.2012