Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

Collier, 1 Paar Ohrstecker,

Collier, 1 Paar Ohrstecker, - Letní aukce

Entwurf Mary McFadden für Franklin Mint, 1988, Metall, vergoldet, Imitationsperlen, gemarkt

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

04.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Collier, 1 Paar Ohrstecker,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 04.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.06. - 04.07.2012