Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 89

Altschliffbrillantsolitär

Altschliffbrillantsolitär - Um?ní, starožitnosti, šperky

Damenring, aus Platinlegierung ca. 900 fein, Altschliffbrillant ca. 1,10 ct, RW 54, 1. Drittel 20. Jahrhundert, 4,5 g, Rundiste geschartet, Oberflächenmerkmale øP4

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

23.07.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 850,-
Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Altschliffbrillantsolitär

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 23.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 02.07. - 20.07.2012