Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1

Italienischer Künstler des 20. Jahrhunderts

Italienischer Künstler des 20. Jahrhunderts - Um?ní, starožitnosti, šperky

Stillleben, signiert, datiert P. Fortunato, .994, Öl auf Leinwand, 60 x 60 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

23.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 23.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 02.07. - 20.07.2012