Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

BRUNNER

BRUNNER - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Tirol, 1. Hälfte 20. Jhdt.) "Tiroler Bergbauernhof" unten links signiert: Brunner Innsbruck, Öl auf Pappe, ca. 22 x 30 cm, Holzrahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

05.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

BRUNNER

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 05.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.06. - 05.07.2012