Čís. položky 9999

Diamantring um 1900

Diamantring um 1900 - Um?ní, starožitnosti, šperky

Gold ca. 580, 3 Altschliffbrillanten zus. ca. 0,45 ct, 6,9 g, RW 56,5

Expert: Heinrich Thurnhofer

04.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Diamantring um 1900

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 04.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.06. - 04.07.2012