Othmar Wagner
(Linz 1924 geb., tätig in Lichtenberg/Linz) "Kornmandln", links unten signiert O. Wagner, Öl/Platte, ca. 100 x 130 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
04.07.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Othmar Wagner
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.07.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.06. - 04.07.2012 |