Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler Anfang 20. Jh.

Maler Anfang 20. Jh. - Um?ní, starožitnosti, šperky

Rückseite betitelt "Talschluß von Madonna Della Finestra", rechts unten signiert Haubold, Öl/Karton, ca. 50 x 65 cm, gerahmt, wellig

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maler Anfang 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 04.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.06. - 04.07.2012