Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Marie Egner

Marie Egner - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Radkersburg 1850-1940 Maria Anzbach) Rückseite betitelt "Mödling 1899", links unten mit Nachlassstempel M. Egner, Aquarell auf Papier, ca. 26 x 20 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Marie Egner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 04.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.06. - 04.07.2012