Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Walter Dahn *

Walter Dahn * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Krefeld 1954 geb.) "Engel", Rückseite signiert und datiert Walter Dahn 1989, Fotoarbeit, ca. 66 x 97 cm, verglaster Metallrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Walter Dahn *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 04.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.06. - 04.07.2012