Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

K. Pichler

(um 1955) "Kornernte", rechts unten signiert und datiert Pichler K. 1955, Öl/Platte, ca. 63 x 91 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

K. Pichler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 04.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.06. - 04.07.2012