Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Hans Pollack *

Hans Pollack * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Linz 1891-1968) Rückseite betitelt "Sommerabend im Mühlviertel 1943", rechts unten signiert Hans Pollak, Öl auf Karton, ca. 64 x 68 cm, gerahmt, beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.07.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:

Hans Pollack *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 04.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.06. - 04.07.2012