Čís. položky 9999

Erich Wulz *

Erich Wulz * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Salzburg 1906-1984 Aigen) "Jesus mit Purpurmantel", links unten signiert und datiert E Wulz (19)67, Mischtechnik auf Papier, ca. 59 x 46 cm, Passepartout, Wechselrahmen, Glas gesprungen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Erich Wulz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 04.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.06. - 04.07.2012