Čís. položky 9999

Karl Tucek *

Karl Tucek * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1889-1952) "Seelandschaft", rechts unten signiert K. Tucek, Öl auf Leinwand, ca. 57 x 69 cm, gerahmt, Leinwand tlw. löchrig

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Karl Tucek *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 04.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.06. - 04.07.2012