Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7911

Laszlo Schwalm *

(Szekesfehehervar, Ungarn 1927-1998) Jesus und Johannesknabe mit zwei Engeln, Kopie nach dem Original von P. P. Rubens im Kunsthistorischen Museum Wien, rückseitig Bestätigung Kunsthistorisches Museum, Öl auf Karton, 76 x 122 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.06.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 2.125,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Laszlo Schwalm *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 28.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2012