Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Johann (Giovanni) Varrone

Johann (Giovanni) Varrone - Starožitnosti, Obrazy

(Mailand 1832-1910 Wien) "Bernina Fall im Engadin, Schweiz", rückseitig alt betitelt und bezeichnet Joh. Varrone, Öl auf Holz, 13,5 x 10 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Johann (Giovanni) Varrone

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 28.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2012