Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Wilhelm Ulrich

Wilhelm Ulrich - Saisonabschluß-Auktion Antiquitäten & Bilder

(Wien 1905-1977) Wienderwaldsee bei Wolfgraben, betitelt, signiert Wilhelm Ulrich, Aquarell auf Papier, 46 x 56 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

28.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wilhelm Ulrich

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Saisonabschluß-Auktion Antiquitäten & Bilder
Datum: 28.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2012