Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Monogrammist J. S.

(Wien 1884-1951 Bramberg, Pinzgau) Dunkle Bäume, monogrammiert und datiert J. S. (19)23, Kreide und Aquarell auf Papier, 40 x 24 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

28.06.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 325,-
Vyvolávací cena:

Monogrammist J. S.

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Saisonabschluß-Auktion Antiquitäten & Bilder
Datum: 28.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2012