Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Luigi KASIMIR

Luigi KASIMIR - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Pettau 1881 - 1962 Wien) "Salzburg vom Mönchsberg aus" unten mittig signiert: Luigi Kasimir, Farbradierung, Plattengröße ca. 36 x 67 cm, fleckig, Lichtrand, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

28.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Luigi KASIMIR

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 28.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2012