Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Apotheker-Deckeldose, Italien - Toskana, 15./16. Jhdt.?

Apotheker-Deckeldose, Italien - Toskana, 15./16. Jhdt.? - Um?ní, starožitnosti, šperky

teilweise Buchen- und Nadelholz, mit Resten von Bemalung, Höhe ca. 18 cm, Durchmesser ca. 18 cm, beschädigt Ruf 500

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

28.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 28.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2012