Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Figurengruppe "Das Modell"

Figurengruppe "Das Modell" - Um?ní, starožitnosti, šperky

Porzellan, färbig staffiert, darstellend den Maler mit Staffelei und Rokokodame, ovaler Sockel, farbig staffiert, goldgeziert, L x B x H = ca. 24 x 9 x 18,5 cm, gemarkt: Volkstedt (Thüringen)20. Jhdt.

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

28.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Figurengruppe "Das Modell"

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 28.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2012