Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7014

James Rizzi,* New York 1950-2011,

James Rizzi,* New York 1950-2011, - Kunst und Antiquitäten

"SUNDAY AFTERNOON ON THE ISLAND OF LA GRANDE JATTE" 1886 x 1998, Lithographie in Farbe, betitelt, Verleger: John Szoke Editions New York, Blattgröße 26 x 37,4 cm in Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

27.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 27.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 16.06. - 27.06.2012