Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

J. Mathieu nach Fragonard

J. Mathieu nach Fragonard - Kunst und Antiquitäten

"Le Serment dïAmour, Druckplatte, versilbert 36 x 27,5 cm Altersspuren, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

27.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

J. Mathieu nach Fragonard

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 27.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 16.06. - 27.06.2012