Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7004

Konsoltisch,

Konsoltisch, - Kunst und Antiquitäten

Neorenaissance, Ende 19. Jh., Eichenholzgestell, reich ornamental u. figural beschn., braun gebeizt, mattiert, prof. Platte, 76 x 130 x 63 cm, Altersu. Gebrauchsspuren

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

27.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Konsoltisch,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 27.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 16.06. - 27.06.2012