Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Alfred Hrdlicka *

Alfred Hrdlicka * - Moderní a sou?asné tisky – Summerspecial

(Wien 1928-2009) "Martha Beck und eines ihrer Opfer", Radierung, betitelt, handsigniert, datiert Alfred Hrdlicka 1962, Nr. 9 von 30 nummerierten Abzügen, Plattengröße 44,5 x 38,6 cm, Blattgröße 59,5 x 49 cm, rückseitig Stempel Sammlung Haselbach, leicht besch., Lewin 152, (EH)

Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer

elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at

27.06.2012 - 18:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Alfred Hrdlicka *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Moderní a sou?asné tisky – Summerspecial
Datum: 27.06.2012 - 18:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 27.06.2012