Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Ernst Fuchs *

Ernst Fuchs * - Moderní a sou?asné tisky – Summerspecial

(Wien 1930 geb.) "Daphne II (lovis I)", galvanische Radierung nach der Originalplatte von 1970, handsigniert Ernst Fuchs, Nr. 52 von 100 nummerierten Silberplatten (925), 27 x 12 cm, vergleiche Weis 162, (EH)

Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer

elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at

27.06.2012 - 18:00

Dosažená cena: **
EUR 563,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Ernst Fuchs *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Moderní a sou?asné tisky – Summerspecial
Datum: 27.06.2012 - 18:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 27.06.2012