Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Wilhelm SCHNABL

Wilhelm SCHNABL - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Ungarn 1904 - 1990 Salzburg) "Der Ratlose" unten rechts monogrammiert: W. Schn., Tusche/Feder auf Papier, ca. 33 x 25 cm, Passepartout-Ausschnitt, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

21.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wilhelm SCHNABL

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 21.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.06. - 21.06.2012