Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Johann WEYRINGER

(Sighartstein 1949 geb.) "Salzburg - Residenzbrunnen" signiert und datiert 1983, Farblithografie Nr.34/96, Blattformat ca. 72 x 50 cm

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

21.06.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Johann WEYRINGER

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 21.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.06. - 21.06.2012