Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Friedrich Krepp

Friedrich Krepp - Starožitnosti, Obrazy

(tätig in Wien um 1850) Herrenportrait, Öl auf Leinwand,88 x 70 cm, gerahmt,(W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

20.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Friedrich Krepp

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 20.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.06. - 20.06.2012