Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138

Damenring

Gold 580, mit 2 Altschliffbrillanten und 1 Diamant, zus. ca. 0,40 ct, Amtspunze Fuchskopf 1872-1922, RW 52, 2,2 g øx

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-829480

gerhard.haselwander@dorotheum.at

25.06.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Damenring

+43-316-829480

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 25.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 11.06. - 22.06.2012