Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Unbekannter Maler des 20. Jhdts.

Unbekannter Maler des 20. Jhdts. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Gladiolen-Stillleben" Öl auf Spanplatte, ca. 58 x 46 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

14.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 14.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.06. - 14.06.2012