Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Peter SCHMIDT, Deutsch, 2. Hälfte 20. Jhdt. *

Peter SCHMIDT, Deutsch, 2. Hälfte 20. Jhdt. * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"In Osttirol" Rückseite beschriftet und datiert: 1978, Öl auf Pressplatte, ca. 30 x 40 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

14.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 14.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.06. - 14.06.2012