Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 170

Hermann Haslauer (St. Georgen/Salzburg 1949 geb.)

Hermann Haslauer (St. Georgen/Salzburg 1949 geb.) - Um?ní, starožitnosti, šperky

3 Bilder, "Stadtansicht, Baum und Flußlandschaft", Aquarelle auf Papier, ca. 35 x 47 cm, signiert Haslauer94, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

14.06.2012 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 10,-
Vyvolávací cena:
EUR 10,-

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 14.06.2012 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 08.06. - 14.06.2012