Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 163

Victor Theodor Slama (Wien 1890-1973)

Victor Theodor Slama (Wien 1890-1973) - Schnäppchenauktion

"Haus mit Garten", Gouache, ca. 50 x 34 cm, signiert, datiert 66, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

14.06.2012 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 1,-
Vyvolávací cena:
EUR 1,-

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Schnäppchenauktion
Datum: 14.06.2012 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 08.06. - 14.06.2012