Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7015

Japanischer Zierteller Keramik,

Japanischer Zierteller Keramik, - Um?ní a starožitnosti

färbig staffiert mit Blumentisch, Vase, Blüten und Blattranken Dm 35 cm. gemarkt A Bodoano & Co. Cascet Japan No 3319 19. Jh. Altersspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

13.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 13.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 02.06. - 13.06.2012