Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7004

Maler 20. Jh. Blumenstilleben,

Maler 20. Jh. Blumenstilleben, - Um?ní a starožitnosti

Öl auf Holzplatte, bezeichnet J. Peters, 40 x 30 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

13.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 13.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 02.06. - 13.06.2012