Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Gudrun Baudisch *

Gudrun Baudisch * - Moderní um?ní

(Pöls/Steiermark 1906-1982 Salzburg) "Bauernhof im Winter", links unten monogrammiert und datiert GB (19)34, Aquarell auf Papier, PassepartoutAusschnitt ca. 23 x 27 cm, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt Ruf 180,-

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.06.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
Odhadní cena:
EUR 300,- do EUR 450,-

Gudrun Baudisch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderní um?ní
Datum: 21.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.06. - 21.06.2012