Ludwig Heinrich Jungnickel*
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) Betitelt "Kriegshund Prinz", im Stein monogrammiert L. H. J, Originallithografie in Farbe, Blattgröße ca. 56 x 45 cm, etwas fleckig
Expert: Christian Wiesinger
21.06.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 300,- do EUR 500,-
Ludwig Heinrich Jungnickel*
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Moderní um?ní |
Datum: | 21.06.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.06. - 21.06.2012 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.500,- do EUR 5.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena: