Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 320

Damenring

Damenring - Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt

, Platin 950, 2 Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,90 ct sowie Achtkantdiamanten und Diamantrauten, zus. ca. 0,45 ct, 4,1 g, Ringschiene mit GoldmontierungøP4

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

13.06.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Damenring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt
Datum: 13.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 02.06. - 13.06.2012