Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 319

Brosche

Brosche - Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt

, Platin 950, Altschliffbrillant ca. 0,45 ct sowie Achtkantdiamanten, zus. ca. 2,40 ct, 12,8 gøP13

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

13.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Brosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt
Datum: 13.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 02.06. - 13.06.2012