Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 204 V

Leo Sauer *

(Wien 1943-2009 Klagenfurt) "Ohne Titel", signiert Sauer, Acryl auf Leinwand, 110 x 165,5 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

13.06.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Leo Sauer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst und Antiquitäten - Klagenfurt
Datum: 13.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 02.06. - 13.06.2012