Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 15

Hermann Nitsch *

Hermann Nitsch * - Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt

(Wien 1938 geb.) "Ohne Titel", rückwärts signiert Hermann Nitsch, Mischtechnik auf Papier, 58 x 52 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

13.06.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

Hermann Nitsch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt
Datum: 13.06.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 02.06. - 13.06.2012