Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Linde Picottini *

(Klagenfurt 1943 geb.) "Selbstportrait", monogrammiert LW (Linde Wutte), revers betitelt, datiert1966,Öl auf Karton,42,5 x 32,5 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

17.11.2010 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Linde Picottini *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 17.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 03.11. - 17.11.2010