Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 333

Rado

"Diastar", Damenarmbanduhr, Quartz, Metall Gold plaquiert und Keramikteilen, schwarzes Zifferblatt, Datum, tlw. mit Brillanten gestochen gefasst, Doppelfaltschließe, 56,5 gøx

Expert: Doris Ebner Doris Ebner

doris.ebner@dorotheum.at

17.11.2010 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Rado

doris.ebner@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Art and Antiques
Datum: 17.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 03.11. - 17.11.2010