Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 170

Silbernes Handtäschchen

aus der Zeit um 1900, Filigranarbeit in Blattform, ornamental verziert, monogrammiert, 187,4 g, österr. Amtspunze 1902-1922

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

17.11.2010 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Silbernes Handtäschchen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Art and Antiques
Datum: 17.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 03.11. - 17.11.2010