Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 102

Gerhard Tyl *

(Wien 1934 geb.) "Ohne Titel", signiert, Mischtechnik auf Papier,76 x 56 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

17.11.2010 - 14:00

Vyvolávací cena:

Gerhard Tyl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Art and Antiques
Datum: 17.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 03.11. - 17.11.2010