Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 77

Kurt Schmidt

(Klagenfurt 1917-1985) "Blumenstilleben", monogrammiert KS, datiert56,Öl auf Karton,70 x 50 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

17.11.2010 - 14:00

Vyvolávací cena:

Kurt Schmidt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 17.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 03.11. - 17.11.2010