Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 336

Ludwig Meixner, München 1828-1885,

Ludwig Meixner, München 1828-1885, - Kunst, Antiquitäten, Schmuck, Sammelobjekte und historische Unterhaltungstechnik

Landschaft mit einem Teich, figural staffiert, Öl auf Karton, signiert Ludwig Meixner 1856, 19,5 x 35 cm. in Passep. Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.11.2010 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 375,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Datum: 15.11.2010 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 02.11. - 13.11.2010