Pablo Picasso, Malaga 1881 -1973 Mougins,
"Maternite" Lithographie in Farbe, signiert und datiert Picasso 29.4.63 Blattgrösse 57,9 x 49,2 cm
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
15.11.2010 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 325,-
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 15.11.2010 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 02.11. - 13.11.2010 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-